Jutro Medical

Lekarz Medycyny Rodzinnej - maksymalnie 3 pacjentów/h

Medycyna rodzinna

190 PLNbrutto na godzinę - Kontrakt
placówka
Adres

AdresGenerała Kazimierza Pułaskiego 42, 50-443 Wrocław

specjalizacja
Stopień specjalizacji

Stopień specjalizacjiSpecjalista, W trakcie specjalizacji

godziny pracy
Wymiar czasu pracy

Wymiar czasu pracyDo ustalenia

Szczegóły oferty
zwiń

Elastyczne godziny pracy

Tak

Praca zdalna

Częściowo

Dyżury

Nie

Praca w weekendy

Nie

Wymagania
zwiń
zaznaczone pole wyboru

po specjalizacji z medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej

możliwość deklarowania pacjentów (prowadzenia listy aktywnej)

Opis stanowiska
zwiń

O nas

Jesteśmy siecią przychodni POZ oferujących wizyty refundowane przez NFZ. Wspieramy nasz zespół medyczny najnowszymi technologiami. Z ich wykorzystaniem eliminujemy problemy, z którymi Lekarze spotykają się na co dzień: długie kolejki pod gabinetem czy mnóstwo papierologii. Stawiamy na nowoczesne przychodnie i gabinety.

Przychodnie Jutro Medical

Nasze przychodnie znajdują się w Warszawie (3 placówki), w Krakowie, w Gdańsku, w Łodzi, w Białymstoku, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Czym będziesz się zajmować?

Jako Lekarz w Jutro Medical będziesz obsługiwać pacjentów stacjonarnie oraz online – za pomocą chatu lub telefonicznie.

Wiemy jak ciężka i odpowiedzialna jest praca Lekarza, dlatego w Jutro Medical chcemy dać Lekarzom czas, technologię oraz wsparcie. Co to oznacza w praktyce?

1) Czas – wizyty stacjonarne wydłużyliśmy do 20 minut, co równa się maksymalnie 3 pacjentów na godzinę

2) Technologię – będziesz pracować na naszym własnym systemie. Tworzyli go z nami lekarze, w związku z czym jest prosty intuicyjny i ułatwiający pracę (wystawienie recepty to tylko 6 kliknięć)

3) Wsparcie – zaczynając od Twojego rozwoju, dajemy Ci dostęp do platform medycznych – Up To Date, ECG Weekly, POZycja Pierwsza oraz Twój Pierwszy Dyżur, a także stały dostęp do prawników, wsparcie dyrektora medycznego (dr n. med. Michała Florczaka) oraz zespołu IT.

Rekrutację prowadzi:

Joanna Miros - People &Recruitment Specialist

tel. 531 091 397

e-mail: joanna,miros@jutromedical.com

Udogodnienia
zwiń

190 zł/h na umowę zlecenie lub kontrakt lekarski – ukończona specjalizacja z medycyny rodzinnej z dyspozycyjnością 5 dni w tygodniu, 170 zł/h - w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej

hybrydowy model pracy - stacjonarnie i zdalnie (porady telemedyczne)

20 minut dla pacjenta podczas wizyty stacjonarnej

rozwój, dzięki nielimitowanemu dostępowi do platform medycznych takich jak UpToDate (system wspierania decyzji klinicznej), ECG Weekly, POZycja Pierwsza, Twój Pierwszy Dyżur, jak i ogólnorozwojowych: Skillshare oraz Udemy

atmosfera oparta o szacunek, uczciwość względem siebie oraz poszanowanie potrzeb

dołączenie do inspirującego zespołu medycznego, który chętnie dzieli się wiedzą, doświadczeniem oraz jest zaangażowany w swoją pracę i jej efekty

nowoczesna przychodnia, w której pacjenci umawiani są na konkretne godziny, dzięki czemu nie ma kolejek

O placówce
zwiń

Nazwa firmy

Pełna nazwa

Opis placówki

Adres

Generała Kazimierza Pułaskiego 42, 50-443 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

zamknij